Turniej wiedzy o Juliuszu Słowackim

PXL 20230318 143156169

Galeria zdjęć - kliknij tutaj >>

W sobotę 18 marca uczennice naszej szkoły: Karina Strzemecka, Maja Kostrzewa z klasy 1 LO oraz Oliwia Chlastawa z 2 LO, wzieły udział Międzyszkolnym turnieju wiedzy o Juliuszu Słowackim organizowanym przez Polską Parafialną Szkołę im. Juliusza Słowackiego z okazji jubileuszu 20-lecia jej istnienia.

W turnieju wzięło udział 7 polskich szkół z aglomeracji Chicago. Dziewczęta zajęły III miejsce - serdecznie Im gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Dziękujemy p. Elżbiecie Makal i p. Witoldowi Maziarzowi za przygotowanie uczennic do turnieju, a rodzicom za wszelką pomoc.

Turniej składał się z kilku konkurencji takich jak rebusy, krzyżówka, puzle, koło fortuny oraz jeopardy i obejmował życiorys i twórczości wielkiego wieszcza Juliusza Słowackiego. Nasze uczennice bardzo dobrze poradziły sobie z zadaniami, jeszcze raz bardzo serdecznie Wam gratulujemy.

Agnieszka Kostrzewa