Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Czas wakacji, odpoczynku, podróży i przygody dobiega końca. Jestem przekonany, że dla każdego z Was był to czas szczegόlny, wyjątkowy, niepowtarzalny, ktόry przyniόsł Wam wiele niezapomnianych chwil i wrażeń. Na pewno powrόcicie do szkoły bogatsi w nową wiedzę i doświadczenia, ktόre z pewnością niejednokrotnie będziecie mogli wykorzystać w czasie zajęć.

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczniemy 6 września.

Zapraszamy wszystkich na godz. 6:00 po południu do kościoła Św. Małgorzaty Marii na uroczystą Mszę Św. inaugurującą nowy rok szkolny.

Po zakończeniu Mszy św. uczniowie wraz z rodzicami przejdą do budynków szkolnych. Uczniowie klas od przedszkola do klas 6 włącznie, przejdą do budynku nowej szkoły – Education Center, a uczniowie klas od 7 do 3LO do budynku starej szkoły – Ministry Building.

W klasach odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami w następującym porządku:

• Przedszkole do klas 4-ych zaraz po przyjściu z kościoła,
  • klasy od 5 do 3LO od godz. 8:00 wieczorem.

Na szkolnej stołówce będzie możliwość odebrania zakupionych wcześniej podręczników. Przypominam, że uczniowie mogą używać podręczniki po starszym rodzeństwie – o ile nie zostały w nich dokonane zmiany. Każdy uczeń musi !!! jednak  zaopatrzyć się w nowe ćwiczenia.

Tak jak w roku ubiegłym, aby usprawnić organizację pierwszego dnia szkoły, informacje takie jak: nazwiska wychowawców i imienne listy klas będzie można znaleźć na naszej szkolnej stronie internetowej: nasza-szkola.com na początku września. Ddodatkowo listy klas będą wywieszone na drzwiach wejściowych do szkoły oraz przy drzwiach danej klasy w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

W nowy roku szkolnym życzę Wam Drodzy Uczniowie wielu sukcesόw w nauce oraz niezapomnianych wrażeń z cotygodniowych spotkań, a Wam Rodzice – radości i dumy z Waszych Pociech!

Bardzo proszę o zapoznanie się z dołączonymi zasadami funkcjonowania szkoły oraz zasadami bezpieczeństwa w szkole i na parkingu.

Tadeusz Mlynek
Dyrektor Szkoły