11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości

akademia11listopada 01

GALERIA ZDJĘĆ >>

Święto Niepodległości Polski to dla każdego Polaka bardzo ważna data. W dniu tym w szczególny sposób otaczamy pamięcią tych, którzy ofiarowali swe życie dla Ojczyzny.

Historia naszego kraju jest usłana tragicznymi wydarzeniami.Przez całe wieki zmuszani byliśmy do ciągłej obrony przed wrogami.123-letni okres wymazania Polski z map świata to najtragiczniejszy czas. Nigdy nie wolno o tym zapomnieć.

,,Naród, który nie pamięta przeszłości, nie ma przyszłości” – powiedział Jan Paweł II i niech te słowa będą dla nas myślą przewodnią w wychowywaniu naszych dzieci i młodzieży. Z ogromnym wzruszeniem i radością obserwowaliśmy występ naszych uczniów. Ich zaangażowanie w przygotowanie akademi jest godne pochwały. Polska nigdy nie zginie dopóki mieć będzie takich patritów.

Urszula Roberts

Wychowawca kl. 8a