Dyżur W Szkole

dyzur-button

Konkursy

komunikat-button

Login Nauczyciela

przedszkole2019

Amerykańska katolicka szkoła Św. Małgorzaty Marii - wzrastanie z Bogiem

Jeśli masz dziecko w wieku 3-4 lat i szukasz dla niego dobrej szkoły, to dzienna szkoła amerykańska im. Św. Małgorzaty Marii, która zapewnia miłość, troskę i duchowy wzrost a także szanuje i rozwija indywidualność twojego dziecka jest tą właściwą!

 

Więcej informacji - kliknij tutuj

 
 

 

zabawa-2015 01

 

Zobacz galerię zdjęć >>

 

W miniony piątek w naszej szkole odbyła się coroczna zabawa choinkowa. Zabawa przeprowadzona była w 3 grupach wiekowych. Najmłodsze dzieci przebrane za bohaterów z ulubionych bajek wspaniale bawiły się ze specjalnie zaproszonymi na ta okazję gośćmi, księżniczką Elizą i jej królewiczem. Tańce przeplatane były konkursami, grami i zabawami ruchowymi, a nawet dzieci miały okazję zobaczyć Magic Show.

 

Starsze dzieci i młodzież bawiła się w rytm muzyki disco, specjalnie na tą okazję przygotowaną przez szkolnego DJ.

 

Jak co roku zabawa byla wyśmienita, i szkoda tylko, że na kolejną trzeba będzie czekać cały rok.

 

SERDECZNE PODZIĘKOWOWANIA DLA RADY RODZICÓW ZA UFUNDOWANIE PIZZA'Y I NAPOJÓW.

 

 

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.