zabawa-2015 01

Zobacz galerię zdjęć >>

W miniony piątek w naszej szkole odbyła się coroczna zabawa choinkowa. Zabawa przeprowadzona była w 3 grupach wiekowych. Najmłodsze dzieci przebrane za bohaterów z ulubionych bajek wspaniale bawiły się ze specjalnie zaproszonymi na ta okazję gośćmi, księżniczką Elizą i jej królewiczem. Tańce przeplatane były konkursami, grami i zabawami ruchowymi, a nawet dzieci miały okazję zobaczyć Magic Show.

Starsze dzieci i młodzież bawiła się w rytm muzyki disco, specjalnie na tą okazję przygotowaną przez szkolnego DJ.

Jak co roku zabawa byla wyśmienita, i szkoda tylko, że na kolejną trzeba będzie czekać cały rok.

SERDECZNE PODZIĘKOWOWANIA DLA RADY RODZICÓW ZA UFUNDOWANIE PIZZA'Y I NAPOJÓW.