Komunikat Szkolny

index

 

Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2021/2022

Konkursy

Login Nauczyciela

 

zabawa-2015 01

 

Zobacz galerię zdjęć >>

 

W miniony piątek w naszej szkole odbyła się coroczna zabawa choinkowa. Zabawa przeprowadzona była w 3 grupach wiekowych. Najmłodsze dzieci przebrane za bohaterów z ulubionych bajek wspaniale bawiły się ze specjalnie zaproszonymi na ta okazję gośćmi, księżniczką Elizą i jej królewiczem. Tańce przeplatane były konkursami, grami i zabawami ruchowymi, a nawet dzieci miały okazję zobaczyć Magic Show.

 

Starsze dzieci i młodzież bawiła się w rytm muzyki disco, specjalnie na tą okazję przygotowaną przez szkolnego DJ.

 

Jak co roku zabawa byla wyśmienita, i szkoda tylko, że na kolejną trzeba będzie czekać cały rok.

 

SERDECZNE PODZIĘKOWOWANIA DLA RADY RODZICÓW ZA UFUNDOWANIE PIZZA'Y I NAPOJÓW.

 

 

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.