Zobacz galerię zdjęć >>

25 października troje uczniów klasy 2 licealnej wzięło udział w międzyszkolnym historycznym konkursie na temat Powstania Warszawskiego. Uczniami tymi są: Małgorzata Barcinski, Kaja Biel i Krystian Kalinowski.

Dwoje z nich zajęło nagrodzone miejsca: Krystian zajął miejsce I, a Malgosia miejsce III. Laureaci tego konkursu zostali zaproszeni do studia POLVISION na nagranie programu z Krzysztofem Arsenowiczem.

Krystian Kalinowski z siostrą Julia i z prowadzącym program telewizji Polvision panem redaktorem
Krzysztofem Aresenowiczem.

Gratulujemy naszym uczniom udziału w konkursie i zdobycia dwóch nagrodzonych miejsc! Gratulujemy również wychowawczyni Pani Elżbiecie Kubajek za wspaniałe przygotowanie swoich wychowanków!