Zarząd Szkolny Rady Rodziców - Rok Szkolny 2016-2017

Rozalia Stankiewicz

Wiadomości Rady Rodziców

Sklepik Szkolny

Rada Rodziców postanowiła urozmaicić asortyment sklepiku szkolnego i począwszy od ostatniego piątku wrzesnia będzie sprzedawać hot dogi w cenie $1.5 za sztukę. Hot dogi będą sprzedawane w każdy ostatni piątek miesiąca. Sprzedaż zostanie wstrzymana na okres Postu. Zapraszamy!

"Dzień Szkolnej Koszulki"

Ostatni piątek każdego miesiąca został ogłoszony "Dniem szkolnej koszulki" - zachęcamy wszystkich serdecznie do zalożenia koszulki szkolnej w ten dzień.

Pierogi

Tak jak każdego roku w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia będzie możliwość zakupienia piergòw. Zamòwienia będą przyjmowane do dnia  2 grudnia.

Rada Rodzicòw ogłasza konkurs na największą ilość sprzedanych pierogòw.

Uczniowie klasy z ktòrej rodzice zamówią największą ilość pierogòw otrzymają nagrodę. Każdy uczeń z nagrodzonej klasy będzie mògł wybrać sobie dowolną rzecz ze sklepiku szkolnego.

More Articles...

1. Zarząd Rady Rodziców
Copyright © 2009-2015 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.