Rada Rodziców

Rada Rodziców jest zespołem pomocniczym Zarządu Szkoły o charakterze społecznym i stanowi reprezentację wszystkich rodziców i prawnych opiekunów uczniów uczęszczających do szkoły. Celem Rady Rodziców jest reprezentowanie ogółu rodziców szkoły I wsperanie działań zmierzających do doskonalenia działalności szkoły. Zajmuje się również gromadzeniem funduszy z *dobrowolnych* składek rodziców oraz innych źródeł dla wspierania działalności szkoły, a także ustala zasady użytkowania tych funduszy.

Prosimy o wspieranie naszej szkoły poprzez uczestnictwo w akcjach organizowanych przez Radę Rodziców i Zarząd aby zapewnić dzieciom nie tylko naukę, lecz również rozrywkę i wycieczki.

Obecnie Rada Rodziców zajmuje się organizacją tych oto wydarzeń:

• Sklepik
  • Rodzinne wyjście na rolki/wrotki i łyżwy
  • Przygotowanie i rozdanie paczek od Świętego Mikołaja
  • Sprzedaż koszulek z logo szkoły
  • Zabawa choinkowa dla dzieci
  • Piknik rodzinny na zakończenie roku szkolnego
  • Rozprowadzenie podręcznikόw szkolnych

Kontakt z przewodniczącą Rada Rodziców, Anna Kinor drogą elektroniczną: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.