Zadanie domowe # 18 z dnia 23 lutego 2024 roku

Uwaga :

Proszę nasze uczennice o przyniesienie ze sobą w najbliższy piątek butów na wysokim obcasie w których będą tańczyć naszego poloneza. Założymy je podczas naszej próby, aby jak najlepiej przygotowaś się do naszego występu. Ponadto w najbliższy piątek, jest nasza ostatnia próba i proszę jeszcze raz o dołożenie starań, abyśmy w miarę możliwości wszyscy byli obecni.

Język polski :

Napisz wypracowanie na temat : Czy warto kupować najnowsze modele telefonów zaraz po ich ukazaniu się na rynku i dlaczego ?

Wykonaj cwiczenie G-3 i G-4 znajdujące się na stronie 140 naszego podręcznika.

Uzupełnij ćwiczenie 2 i 3 w pakiecie maturalnym otrzymanym podczas naszych zajęć.

Naszą słodką osobą będzie Krzysiu.

Zadanie dla uczniów nieobecnych, spóźnionych lub wychodzących wcześniej:

Lilliana i Victor P.

Wykonaj ćwiczenie VI i VII z strony 125.

Przeczytaj informacje na temat zdań złożonych podrzędnie rozpoczynające się na stronie 138 ( fioletowa tabelka) i wykonaj ćwiczenia z strony 139.

Udanego tygodnia i do zobaczenia w piątek.

Z poważaniem,

Witold Maziarz