index

 

Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2023/2024

Login Nauczyciela

Zadanie domowe # 17 z dnia 16 lutego 2024 roku

Uwaga :

Proszę o dołożenie starań, abyśmy w miarę możliwości wszyscy byli obecni podczas naszych następnych zajęć. W ubiegły piątek, kilkoro uczniów było nieobecnych i nasza nauka poloneza nie przebiegała najlepiej.

Język polski :  

Na naszych zajęciach przypominaliśmy sobie odmianę przez przypadki. W swoim zeszycie odmień przez przypadki w liczbie pojedynczej i mnogiej trzy następujące zwroty : brązowe biurko, wielka szafa, duże łóżko

 

Przeczytaj informacje na temat wybitnego poety i dramaturga Zbigniewa Herberta rozpoczynające się na stronie 121naszego podręcznika. Następnie wykonaj ćwiczenia I, II, III, IV i V z strony 124. Pamiętaj, aby ćwiczenia IV i V wykonać w swoim zeszycie.  

 

Uzupełnij ćwiczenie 1 w pakiecie otrzymanym podczas naszych zajęć.

 

Naszą słodką osobą będzie Natalia.

 

Udanego tygodnia i do zobaczenia w piątek.

Z poważaniem,

Witold Maziarz

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.