Zadanie domowe # 9 z dnia 11 listopada 2023 roku

Język polski :

Wykonaj ćwiczenie 3 z strony 66 oraz ćwiczenia 3 i 5 z strony 71 naszego podręcznika.

Historia

Przeczytaj informacje na temat wybuchu II wojny światowej zamieszczone od strony 60 do strony 64 , a następnie uzupełnij do końca ćwiczenie I i II z strony 65.

W następny piątek słodką osobą będzie Amelia.

Zadanie dla uczniów nieobecnych, spóźnionych lub wychodzących wcześniej:

Krzyś, Artur i Daniel

Przeczytaj informacje na temat polskiego wrzesnia rozpoczynające się na stronie 67 i wykonaj ćwiczenia I, II i III z strony 68 oraz ćwiczenia IV z strony 70 naszego podręcznika.

Wykonaj ćwiczenie   2 rozpoczynające się na stronie 66 naszego podręcznika.

Udanego tygodnia i do zobaczenia w piątek.

Z poważaniem,

Witold Maziarz