Zadanie domowe # 6 z dnia 20 października 2023 roku

Historia

Z względu na dużą liczbę nieobecnych uczniów zapowiadany sprawdzian z historii nie odbył się podczas naszych ostatnich zajęć i przeprowadzimy go w nadchodzący piątek. Obowiązuje ten sam zakres materiału i proszę ten dodatkowy czas wykorzystać na lepsze przygotowanie się z wymaganych wiadomości (od strony 4 do strony 7).

Język polski

Wykonaj ćwiczenie 5 z strony 42 i ćwiczenie G-5 z strony 44 naszego podręcznika.

W następny piątek słodką osobą będzie Lila.

Zadanie dla uczniów nieobecnych, spóźnionych lub wychodzących wcześniej:

Ryan, Oscar, Amelia, Julcia, Patryk, Victor, Oliwia D., Krzyś, Antoś, Daniel, Natalia i Zuzia

Przeczytaj informacje na temat powieści Noce i dnie rozpoczynające się na stronie 38 i wykonaj ćwiczenia I i II z strony 41 oraz ćwiczenie 2 z strony 42 naszego podręcznika.

Zapoznaj się z informacją z strony 43 i wykonaj ćwiczenia G-1, G-2, G-3 i G-4.

Udanego tygodnia i do zobaczenia w piątek.

Z poważaniem,

Witold Maziarz