praca domowa 10 26 23

Prosze nauczyc sie czytac-tekst str.49 oraz przygotowac sie do dyktanda; O brzoskwini, bobrze i swini.  Bobr z domowa calkiem swinia zajadali sie brzoskwinia . Mowi swinia tak do bobra ; - Ta brzoskwinia jest niedobra . Bobr zdziwiony na nia patrzy; - Coz wiec swinia zjesc dzis raczy? Pograzyli sie w zadumie. Kto plan swini przejrzec umie? Bardzo prosze panstwa drodzy rodzice uczniow nieobecnych w piatek ,abyscie pomogli dzieciom z tymi kreseczkami i kropeczkami jak np. jesc! bo nie mam polskiej klawiatury. Kolejna bardzo wazna sprawa !!! W przyszly piatek beda robione zdjecia do ksiegi 20-to lecia ! Bardzo prosze aby wszyscy byli ubrani elegancko tzn. czarno-bialo ! Nie mozna dzinsow ani sportowych bluz ! Bardzo o to wszystkich prosze ! Dziekuje!