Infomacje klasowe 09-08-23

Witam wszyskich serdecznie w klasie 2 A

Dziękuję za przybycie na spotkanie klasowe w ostatni piątek. Poniżej streszczenie informacji klasowych :

1. Proszę o jak najszybsze oddanie mi uzupełnionych formularzy!

2. Lekcje zaczynają się o godz. 5:00 i trwają do godz. 8:30. Uczniowie będą wypuszczani wyjściem E, od ulicy Algonquin.

3. Karteczka z moim nazwiskiem i nazwą klasy będzie zawieszona przeze mnie na każdym plecaku,

4. Przerwa na mały posiłek jest o godz. 6:40- 7:00.

5. Zadania domowe będą zamieszczane na stronie klasowej w sobotę rano,

7. Religię prowadzi p. Irena Kandefer od godziny 7:15 - 8:00.

8. Uczniowie na zajęcia przynoszą : książki, ćwiczenia, 3 zastrugane ołówki, 2 zeszyty, gumkę, klej, oraz mały zestaw kredek.

9. Proszę o podpisanie książek i zeszytów na zewnętrznej stronie, to pomoże w  szybszej lokalizacji zguby.

10. Proszę kontaktować się ze mną przez e-mail lub po zajęciach piątkowych.

Dziękuję bardzo i życzę wszyskim wspaniałego roku !

Katarzyna Siudyła