Wywiadowka I semester

W najblizszy piatek tj 2/2 odbedzie sie  wywiadowka podsumowujaca I semester nauki . Bede do Panstwa dyspozycji w budynku nowej szkoly od 5 pm - 8 :45 pm.

Na ostatnich zajeciach nagrywalismy filmik zwiazany z jubileuszem naszej szkoly,Serdecznie dziekuje pani Malgorzacie Czubat oraz  pani Annie Krzeminskiej za pomoc i poswiecenie swojego czasu !!!!!!!! Zachecam tez wszystkich Rodzicow do udzialu w uroczystosciach 20 lecia ktore odbeda sie 3/3/2024 ( niedziela) .Wiecej informacji na stronie szkoly.

Zadanie domowe

W zwiazku z 20 leciem szkoly naszej klasie przypadlo ulozenie wiersza , piosenki lub skecza .Najlepsze prace beda nagrodzone !!!

Milego tygodnia

Jolanta Bednarski