02.09.24

1.Naucz sie czytac -str.115  i podkresl wszystkie dwuznaki w tym tekscie ( Czytanka ). 2.Wykonaj cwiczenie z tabelki na str.92( Cwiczenia). 3.Dyktando: Wczoraj  Ewa i Aneta postanowily , ze zrobia rodzicom niespodzianke.Dlatego juz od rana zaczely sprzatac w swoim pokoju. Zdjely wszystkie ksiazki i lalki z polek. Starly tam kurze i odkurzyly dywan. Podlaly kwiatki.

Szanowni Panstwo , w najblizszy piatek mamy wywiadowki ,  serdecznie zapraszam . Wtedy mozna  na spokojnie porozmawiac o postepach syna lub corki z nauczycielem.. Prosze zapisywac sie na stronie szkoly , gdzie znajdziecie Panstwo link. W tym dniu uczniowie nie maja zajec spotykamy sie ponownie 9 lutego.Zycze wszystkim milego tygodnia.