01.26.24

1.Naucz sie czytac -str. 101 -107 ( czytanka). 2. Wykonaj cw.12 a -str.84 (  Cwiczenia). 3.Dyktando: W bibliotece jest duzo ciekawych ksiazek. Kasia lubi ksiazki o wrozkach i ksiezniczkach. Jas lubi ksiazki przygodowe. Marysia szuka ksiazek o miastach , gorach i rzekach.

Szanowni Panstwo , w tym tygodniu na stronie szkoly bedzie mozliwosc zapisania sie na wywiadowke. Zachecam do wziecia udzialu w spotkaniu . Poniewaz wszystkie klasy 3 pisza test sprawdzajacy wiedze ucznia z okresu 3 lat nauki , chcialabym porozmawiac z Panstwem na ten temat. Bardzo prosze o zarezerwowanie sobie czasu i przyjscie na rozmowe. Chcialabym uniknac sytuacji , ktore mialy miejsce w przeszlosci , gdzie ze wzgledu  na moj nieuregulowany dzien pracy  w tygodniu ,  musialam przekladac umowione  rozmowy telefoniczne na inny termin. Panstwo nie byliscie z tego powodu zadowoleni , a dla mnie bylo to stresujace , gdyz nagle  zmienil sie plan w mojej pracy i  nie moglam w tym czasie odebrac telefonu i spokojnie porozmawiac. . Aby tego uniknac ,  w  piatek 2 lutego mamy wywiadowke i prosze sie postarac znalezsc czas na spotkanie. Dziekuje , zycze wszystkim milego tygodnia.