01.12.24

1.Naucz sie czytac -str.89 ( Czytanka). 2.Wykonaj cw.2 -str.70 ( Cwiczenia). 3.Dyktando:  Zima to cudowna pora roku. Pada snieg i jest mroz . Basia i  Adam  ulepily  duzego balwana. Dzieci bawia sie sniezkami .

Goraco dziekujemy paniom z Trojki klasowej ;  p. Agnieszce , p. Patrycji ,p. Agacie za zorganizowanie naszej klasowej

Szanowni Paanstwo:

Serdecznie dziekuje za  zyczenia , prezent od calej klasy , sliczny  stroik swiateczny  oraz za prezenty od poszczegolnych uczniow. Z calego serca dziekuje za podziekowania i mile slowa wdziecznosci.

Z okazji zblizajacych sie Swiat Bozego Narodzenia i  nadchodzacego Nowego Roku , zycze  Dzieciom i Panstwu , aby ten swiateczny czas , wypelniony byl rodzinnym cieplem i serdecznoscia. Niech te niepowtarzalne swieta obfituja w radosc i szczescie. W Nowym Roku , zycze duzo energii i pasji    w realizacji wszelkich planow i zamierzen.