01.12.23

1.Naucz sie czytac -str.83 ( Czytanka). 2. Wykonaj cw. 2 -str 79  i cw.4 -str.81 ( Cwiczenia). Dyktanda w tym tygodniu nie bedzie. W piatek natomiast zrobimy pisanie  ze sluchu w klasie.

Szanowni Panstwo , podaje kilka biezacych  i waznych informacji :

- jedno z uczniow zostawilo u mnie cwiczenia ( Niestey nie wiem , ktore gdyz cwiczenia nie sa podpisane ).

- w najblizszy piatek bedzie klasowa Wigilia , panie z Trojki klasowej  jak co roku przygotowuja wspanialy,  tradycyjny wigilijny poczestunek . Poczestunek bedzie w porze naszego lunchu tj; o  godz.6 :00.  W tym dniu , prosze nie przygotowywac  lunchu dla dzieci. Wiem  , ze pani Agnieszka zawsze sie w tej sprawie z Panstwem kontaktuje i podaje wszystkie szczegoly.

- prosze o ubranie dzieci odswietnie .

-  Uwaga !!!

W piatek jest ostatni dzien przed przerwa swiateczna. Wyjatkowo w ten piatek  , zajecia konczymy wczesniej , czyli o godz.7:30 pm.  Prosze nie zapomniec odebrac dzieci ze szkoly o wyznaczonym czasie. Pozdrawiam , zycze wszystkim przyjemnego  tygodnia.