12.08.23

1.Naucz sie czytac -str.69 ( czytanka). 2. Dokoncz z lekcji cw.7 -str.73 , wykonaj cw.3  i 4 -str.71 ( Cwiczenia). 3.Dyktando:

Ania i Bartek pomagaja mamie ubrac  choinke.  Ania zawiesila  na choince zolte i niebieskie  bombki. Na czubku choinki Bartek zalozyl gwiazdke.  Dzieci powiesily kolorowe swiatelka i srebne lancuchy.

Szanowni Panstwo , w najblizszy piatek nasza klase odwiedzi  Mikolaj. W tym dniu beda tez robione klasowe zdjecia na 20 -lecie szkoly. Bardzo prosze z tej okazji o odswietne ubranie dzieci. Rowniez panie z trojki klasowej prosza o przyniesienie zdjec portretowych dzieci. Wszystkie klasy zostaly zobowiazane do zrobienia klasowych posterow . Bedzie to jeden poster na 3 klasy trzecie.Dlatego tez panie chca jak najszybciej wkleic zdjecia na gazetke i przekazac kolejnej klasie 3 , zeby mogly umiescic zdjecia swoich uczniow. Dziekuje juz tym rodzicom , ktorzy przyniesli lub przeslali zdjecia do pani Agnieszki . Prosze o zrozumienie i dostarczenie zdjec jak najszybciej , gdyz po przkazaniu postera innej klasie , zdjecie dziecka nie zostanie umieszczone na gazetce. Dziekuje ,zycze wszystkim milego tygodnia.