Spotkanie rodziców I komunijnych 14 październik 2023

Drodzy rodzice Serdecznie zapraszam rodziców dzieci przygotowujacych się do I Komunii Świętej na spotkanie, które odbędzie się w naszym kościele sw. Małgorzaty Marii Alacoque w Algonquin w sobotę 14 października 2023r. o godz.7.30 pm. Tematem spotkania będzie - Informacja o datach uroczystości i przygotowań, - wybranie osób pomagających w przygotowaniu I Komunii - omowienie wszystkich etapów przygotowań, - propozycje i pytania dotyczące przygotowań. Bardzo będzie mi przyjemnie spotkać się z Wami i wzajemnie się poznać. Niech Pan Wam wszystkim błogosławi Z wyrazami szacunku o. Tomasz Ryba This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.