09.15.23

Szanowni Panstwo , Drodzy Uczniowie !

Witam wszystkich po wakacjach , mam nadzieje , ze udalo sie Wam wypoczac i nabrac sil na kolejny rok szkolny.

W piatek nasze zajecia rozpoczynamy o godz.5:00 pm , a konczymy o godz.8:45 pm ( czyli nasze zajecia trwaja o 15 minut dluzej , niz w roku ubieglym). Oddbior dziecka ze szkoly pozostaje bez zmian  przy wyjsciu   " E ".

Uczniowie beda wpuszczani do szkoly   o godz. 4 :45 pm ( Wejscie glowne - A ) , po czym kazdy uczen przechodzi odrazu do swojej klasy.

Uprzejmie prosze o zwrot wszystkich wypelnionych dokumentow. Dziekuje Paniom z trojki klasowej za pomoc w tym roku szkolnym.

Prosze o zaopatrzenie sie w  podreczniki ( podpisane), dwa zeszyty w trzy linie , jeden do jezyka polskiego , drugi do dyktand.

3 zatemperowane olowki , klej ,nozyczki , gume do mazania , kredki lub mazaki. Mozna jeszcze zaopatrzyc dziecko w wipesy ( czasami przy kolorowaniu i klejeniu ubrudza sie rece lub lawka) i dobrze by bylo , zeby miec pod reka cos do wytarcia.

Dziekuje . Zapraszam w piatek  do klasy.  Zycze przyjemnego tygodnia.