Praca domowa na 12.01.2024

Witam!

Bardzo serdecznie dziękuję za świąteczne prezenty! To miłe z Waszej strony, że o mnie pamiętaliście! Dziękuję Mamom za zorganizowanie naszej klasowej wigilii oraz pomoc w klasie! Myślę, że dzieci będą dobrze wspominały ten świąteczny czas!

A teraz do pracy!!!????

Dobiega bowiem końca pierwszy semestr nauki i czas oceny dotychczasowej pracy. Bardzo proszę KONIECZNIE przejrzeć ćwiczenia elementarzowe od początku do strony 41 i uzupełnić ćwiczenia aby nie było zaległości oraz zeszyty z literkami. BĘDĘ SPRAWDZAĆ I WYSTAWIĘ OCENY!!!!

CZYTANKA: str.42-43 Proszę nie lekceważyć czytania!!!!

10 minut dziennie minimum to konieczność aby dziecko nauczyło się czytać! UWAGA! pilnujmy żeby dzieci czytały a nie uczyły się na pamięć.????

DYKTANDO: Radek ma papugę.

Proszę ćwiczyć to zdanie na kartce w domu az dziecko napisze je bezbłędnie!

Proszę o przyniesienie zeszytu do dyktand( to ten drugi, który zakupiliście na początku roku)

Pozdrawiam i życzę dobrego Nowego 2024 Roku!

Do zobaczenia w piątek 12.01.2024!

Wasza P.Julita F.