Zadanie domowe na 10.13.2023

Witam!

Proszę aby uczniowie!!!( nie wykonujemy pracy domowej za dzieci a jedynie nadzorujemy) zrobili zadanie 6 i 7 str.12 oraz zadania na str.13

UWAGA!!!

Bardzo proszę śpiewać w domu piosenkę i uczyć się wierszykòw! Jeden jest w zeszycie a drugi  to " Kto ty jesteś? Polak mały" znajdziecie na internecie. Kochani! Proszę podejść do tego poważnie bo ślubowanie za 2 tygodnie!!!

W klasie robimy co możemy,ale nie wystarcza nam na wszystko czasu, dlatego proszę o trenowanie w domu.

Proszę też aby pilnować odrabiania prac domowych. Uczymy dzieci obowiązkowości i odpowiedzialności! Nie zostawiamy też lekcji na czwartek wieczorem, bo może się okazać,że nie starczy nam sił i czasu!

Zdjęcia wyszły super! Będą niespodzianką na naszą uroczystość.

Pozdrawiam serdecznie! Dobrego tygodnia!

Wasza P. Julita F.