Zadanie domowe na 09.06.23

Witam!

W domu proszę wykonać ćw.8 str.8 oraz ćwiczenia na str.9

W zeszytach proszę wkleić obrazki i pokolorować.

Bardzo proszę aby dzieci samodzielnie wykonywały pracę! Rodzice muszą jedynie przeczytać polecenie i upewnić się,że dziecko rozumie co ma zrobić. Oczywiście należy dopilnować żeby wszystko było wykonane. Proszę o staranność i systematyczność w odrabianiu zadań.

Przypominam aby uczyć się piosenki "Puk, puk to ja mały uczeń pierwszaczek.."( YouTube) oraz wierszyk,ktory jest wklejony do zeszytu. Bedziemy się jeszcze uczyć wiersza: " Mto Ty jesteś? Polak mały"  - dziweczynki pytają a chłopcy opowiadają.

Czas bardzo szybko ucieka i do ślubowania już tuż, tuż!

Kochani! Miałam problem z wywołaniem zdjęć i na miniony h zajęciach zrobiliśmy je jeszcze raz. Bedą gotowe na następne zajęcia.

Proszę sprawdzić czy wszystkie ćwiczenia zadane do tej pory są wykonane.

Pozdrawiam serdecznie, miłego tygodnia!

Wasza P. Julita

(773) - 808- 4765