Praca domowa na 29.09.2023 *

Witam!

1.Bardzo proszę w domu wykonać zadania w ćwiczeniach elementarzowych str.4-5

2. Dokończyć ćwiczenia, które robiliśmy w klasie jeśli ktoś nie dokończył!

3.Proszę w zeszycie pokolorować obrazki i napisać literki, które poznaliśmy na lekcji.

4. W zeszytach dzieci maja wklejony wiersz, ktorego maja się uczyć na pamięć na ślubowanie kl.I

Uczymy się też piosenki pt: " Puk, puk to ja mały uczeń pierwszaczek"- proszę znaleźć na YouTube i śpiewać w domu.

5. BARDZO PROSZĘ UPEWNIĆ SIĘ PRZED SZKOŁĄ,ŻE DZIECKO JEST PRZYGOTOWANE!!!

Brak ćwiczeń  czy zeszytu powoduje niepotrzebną frustrację dziecka i dodatkową pracę w domu!

Proszę sprawdzić piórniki!!! 2 ołowki, temperówka, kredki ołówkowe, noźyczki, KLEJ W SZTYWCIE!!! potrzebujemy na kazdą lekcję, jeden mazak- zakreślacz

6.Proszę aby dzieci przyniosły po jednej rzeczy rozpoczynajacej się na literę: A, E, I,

W ten sposòb bawiąc się uczymy się i utrwalamy słownictwo!

Jesli ktoś nie oddał niezbednych dokumentów bardzo o to proszę! Oraz wnioski na legitymacje szkolne.

Zdjęcia bedę rozdawała z tydzień! Koszt $10.00

Pieniadze bedą przeznaczone na zakup materiałów plastycznych dla dzieci abyśmy mogli urozmaicać nasze zajęcia.

Pozdrawiam serdecznie, życząc miłego tygodnia!

Wasza Pani Julita F.

(773)- 808- 4765