zadanie z 04/19/24

Projekt - KRAKÓW. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy przygotowali projekty i pięknie potrafili o nich opowiedzieć. Praca z książką str. 175-179. Zagadki o Krakowie, przypomnienie znanych legend: "O smoku wawelskim", "O hejnale mariackim", "O Lajkoniku" i "O Wandzie co nie chciała Niemca". Poznawanie zabytków Krakowa. Ortografia - zasady pisowni wyrazów z "ż" Ćwiczenia str. 135-140. ZADANIE: ćwicz. 3 str.137. DODATKOWE ZADANIE DLA CHĘTNYCH: ćwicz.6 str.139.

Uczniowie otrzymali sprawdzone przeze mnie testy. Proszę je wspólnie z dziećmi omówić i podpisane przez was niech dzieci przyniosą do szkoły pokazać, abym była pewna, że każdy z was je widział. Można dołączyć wasze uwagi i opinie, pytania.

Tak  jak pisałam wcześniej wynik testu nie decyduje o ostatecznej ocenie, ale jest PRZEWAŻNIE, CHOĆ NIE W KAŻDYM PRZYPADKU, jej potwierdzeniem.

Życzę miłego tygodnia

PS

Proszę nie dawać dzieciom tyle pieniędzy na słodycze!!!  Nie będę mogli ich zabierać do klasy!