zadanie z 03/22/24

"Wielkanocny dzwon" - opowiadanie str.165. Tradycje ludowe i religijne związane ze Świętami Wielkanocnymi. Liczebniki główne i porządkowe - ćwicz. str. 102-105. Zadanie: ćwicz. 2 str. 104.

Życzę Wam oraz waszym bliskim WESOŁYCH, WSPANIAŁYCH ŚWIĄT. Pamiętajcie jednak o języku polskim i ćwiczcie go na różne sposoby: rozmawiając, czytając, oglądając filmy, bajki i polskie programy (przyrodnicze, edukacyjne), śpiewając, bawiąc się w różne gry i zabawy utrwalając i poszerzając słownictwo, gramatykę i ortografię. W kwietniu będzie test sprawdzający osiągnięcia w nauce języka polskiego przed rozpoczęciem nowego etapu szkolnego.

Pozdrawiam i jeszcze raz życzę cudownego czasu w gronie rodziny i przyjaciół.