zadanie z 10/13/23

Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale miałam kilka trudnych dni. Na szczęście wszystko wróciło do normy! Bardzo dziękuję za pamięć o moim święcie! Dziękuję za prezenty, szczegółnie za czerwone korale! Wszędzie robią furorę!Bardzo dziękuję za miłe słowa i piękne laurki i zdjęcia!  A przede wszystkim dziękuję za zrozumienie, wsparcie psychiczne :) a najbardziej najbardziej za pomoc w opiece nad dziećmi przed zajęciami. Mogę nie wariować na drodze i jeść spokojnie kanapki przygotowane przez kolegę małżonka. On też mnie wspiera! JESTEŚCIE WSPANIALI!!!

ZADANIE: Nauczyć się czytać dowolny wiersz z lekcji lub jego fragment. Ćwicz. 5 str.32; 10 str.34

Dzieci pisały dyktando, które nie poszło rewelacyjnie. Proszę, aby przyniosły poprawione przez dzieci i podpisane przez was. Kto miał czas troszkę poćwiczyć będzie mógł pisać jeszcze raz w piątek.

Pozdrawiam