zadanie 1/26/24

Proszę nauczyć się czytać Babcia opowiada str.117

Zrobić ćwicz 3, str. 133.

W związku z 20 rocznica naszej szkoły jest organizowany konkurs pt," Moja szkola", do którego zapraszamy wszystkich uczniów. Nasza grupa musi wykonac plakat dotyczący życia szkioly. Technika dowolna. Więcej informacji na temat konkursu można  znaleźć na naszej stronie internetowej, a takze informacje o innych konkursach.                                                                                                XIV Międzyszkolny  festiwal piosenki "Melodia Serca"   lub konkurs "Sławni Polacy"

W przyszłym tygodniu mamy wywiadówki, proszę zapisywać sie na stronie internetowej naszej szkoły, uczniowie w tym dniu nie mają zajęć.

Dziekuje i życzę miłego tygodnia