Zadanie domowe z dnia 12/15/23

1.Proszę zdrobić zadanie domowe z zeszytu ćwiczeń punkt 1,2,3,4 str.49

Bardzo proszę zrobić wszystkie punkty, jeśli trzeba przepisać do zeszytu jakieś wyrazy z książki to należy je przepisać, dużo dzieci ma nieuzupełnione zadanie domowe z poprzednich zajęć, należy to uzupełnić.

Zwracajmy uwagę na to aby dzieci pisały ładnie, starannie i we właściwych linijkach w zeszycie.

2. Nauczyć sie czytać tekst z Elementarza str. 51 ( o choince, ten z obrazkami)

Bardzo słabo wypadło czytanie wczoraj,wielu  uczniów przyznaje ,że nie czytają w domu bo rodzice nie mają czasu...

Drodzy państwo na tym etapie to od systematycznego ćwiczenia w domu zależy jakie postępy w czytaniu będą robiły dzieci, proszę mieć to na uwadze.

3.Przynieść na zajęcia wycięte kolorowe paski papieru ( wielkości około 1x7 inch) i klej (nadal nie wszyscy mają), będziemy robić kolorowy łańcuch.

Za tydzień wigilia klasowa organizowana  przez mamy z trójki klasowej.Tego dnia zajęcia będą trochę skrócone, wszystkie szczegóły będą  podane w komunikacie szkolnym.

Życzę wszystkim spokojnego i bezpiecznego tygodnia!

Barbara Kalinowski

wychowawca klasy 1a