Zadanie domowe z dnia 09/22/23

1.Uzupenić zadanie domowe na str.9 w ćwiczeniach elementarzowych

2. Dokończyć pisanie literek w zeszycie, proszę zwracać uwagę na staranność wykonania tego zadania

3.Pokolorować obrazek i utrwalić słownictwo związane z poznanymi literami

4. Ćwiczymy śpiewanie piosenki i wierszyk (teksty są przyklejone na okładce w zeszycie)

5. Sprawdzamy przybory szkolne, obowiązkowo potrzebujemy klej w sztyfcie na każde zajęcia ( glue stick)

Drodzy Rodzice

Proszę o uzupełnienie i dostarczenie niezbędnych form szkolnych dzieci. Tym, którzy już to zrobili dziękuję bardzo.

Proszę sprawdzać plecak dziecku przed wyjściem do szkoły, brak zeszytu czy ćwiczeń powoduję ,że uczeń nie pracuje jak inni na zajęciach a potem ma zaległośći do nadrobienia w domu.

Przypominam również, że zeszyty, ćwiczenia i książki powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Do zobaczenia za tydzień!

Barbara Kalinowski

wychowawczyni klasy 1a