index

 

Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2023/2024

Login Nauczyciela

Zadanie 11/10

Witam serdecznie.

W ostatni piatek ponownie bylo uroczyscie. Uczcilismy SWIETO ODZYSKANIA PRZEZ POLSKE NIEPODLEGLOSCI. Poznalismy samogloske O,o - OSA. Cwiczylismy pisanie, szukalismy literki O w tekscie. Zapoznalismy sie z wierszykiem ,,OKULARY". W domu prosze utrwalac przerobione slownictwo, nazewnictwo liter i ich dzwieki. Prosze aby kazde dziecko bylo przgotowane do zajec. Dziekuje za pomoc w projektach klasowych. Przed nami kolejny projekt na poczatku grudnia, robimy 20 URODZINY SZKOLY, z uroczystego dnia w klasie mamy za zadanie nagrac filmik i przeslac go do dyrekcji. 

Za wszelka pomoc dziekuje.

Do zobaczenia w piatek.

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.