Zadanie domowe 10/13

Witam wszystkich serdecznie.

W dniu wczorajszym przerobilismy kolejny rozdzial. W dniu wczorajszym rozmawialismy o  przeciwienstwach, poznalismy gloske E,e na podstawie wyrazu EKRAN, szukalismy literki w tekscie. Dziekuje za stroje apelowe, wszyscy wygladali odswietnie. W klasie przygotowania do swieta DWUJEZYCZNOSCI, chcemy uczcic ten dzien aby wyrazic radosc umiejetnosci i mozliwosci poslugiwania sie dwoma roznymi jezykami. Bardzo prosze aby uczniowie przyszli do szkoly w strojach przypominajacych barwy POLSKI, moga tez flags polskie i amerykanskie, ulubione maskotki, ktore sa typowe dla POLSKI I USA, uczniowe moga przyniesc widokowki z POLSKICH MIAST I AMERYKANSKICH MIAST. WSZYSTKIE POMYSLY MILE WIDZIANE. UPRZEJMIE PROSZE ABY WSZYSTKIE SKARBY NAUCZYLY SIE WIERSZYKA/PIOSENKI ,, KTO TY JESTES?'', Trojka klasowa podesle linki, juz je podeslalam. Zycze POWODZENIA. DZIEKUJE ZA WSPOLPRACE. DO MILEGO ZOBACZENI.

POZDRAWIAM

Katarzyna Machura