13 października 23

Drodzy Rodzice, pięknie dziękuję za przemiłą niespodziankę z okazji Dnia Nauczyciela...

Zajęcia zaczęłam od przywitania sie z dziećmi. Dzisiejsze zajęcia były troszkę nietypowe,o godzinie 5:30 mieliśmy zarezerwowany czas na zrobienie zdjęcia klasowego, a pożniej zaraz był lunch. Tak więc dopiero po tym czasie mogłam z dziecmi zacząć zajęcia.
W zeszytach wkleiliśmy nazwę dnia ( piątek) i znaczek dzisiejszej pogody. Dzisiaj została wprowadzona następna samogłoska "E,e" na podstawie wyrazu EKRAN- Dzieci wklejały do zeszytów obrazek ekranu i podpis "ekran". Na czerwono pomalowali te okienka w których znajdowało się "e" i poznane wcześniej "a".
Praca z książką na str.44 i 45.
Tak jak poinformowałam Was wcześniej wykorzystałam pięknie wystrojone dzieci
do nakręcenia filmiku z życzeniami z okazji 20 urodzin naszej szkoły
Praca domowa -                                                                                                                                                                całe ćwiczenie 1 na str.48. ćwiczymy w dalszym ciągu refren piosenki Jestem Polką i Polakiem                          ( piosenka jest na you tube)                                                                                                                            Korzystając z tego, że ma być słoneczna pogoda (od niedzieli)proszę,                                                                 aby każde dziecko przyniosło na następny piątek po kilka ususzonych kolorowych liści (najlepiej suszyć liście między okładkami jakiejś książki).

Życzę więc wspaniałej zabawy na powietrzu.