8 grudnia

Drodzy Rodzice -Wigilia i wspólne kolędowanie w naszej klasie odbędzie się w dniu 15 grudnia.Podczas ostatnich zajęć dzieci losowały osoby do „Secret Santa".Proszę o zakup prezentów w granicy $20.Osoby nieobecne będą mogły losować w najbliższy piątek.Proszę o przyniesienie prezentów w dniu 15 grudnia.

W piątek, 8 grudnia -szkolne Mikołajki . W związku z tym proszę ubrać się w świąteczne piżamy . Czapki mikołajowe bardzo mile widziane .

PRACA DOMOWA:

Język polski:

Wykonaj zadanie domowe na stronie 70.Naucz się pięknie czytać :„Dawno, dawno temu...."(str.85-87).

Historia:

Projekt do wykonania za dwa tygodnie-15 grudnia.

Temat projektu : Bohaterowie Polski i Ameryki: Tadeusz Kościuszko i Kazimierz Pułaski.Proszę ,aby prace były staranne , przejrzyste, poparte zdjęciami i informacjami o bohaterach .Proszę wykonać prace na arkuszach z brystolu.

Drodzy Uczniowie-proszę nauczyć się pięknie czytać piosenkę rozdaną  przeze mnie podczas ostatnich zajęć .
Życzę wszystkim milego tygodnia i do zobaczenia w piątek.