Początek roku szkolnego 2023/2024

Serdecznie witam Was w nowym roku szkolnym . Mam nadzieję, ze będzie to rok bardzo pomyślny dla nas wszystkich . Dziękuję za przemiłe pierwsze spotkanie klasowe.Od najblizszego piątku rozpoczynamy pierwsze zajęcia lekcyjne.Proszę, aby każdy uczeń przyniósł :zeszyty,podręczniki do języka polskiego, historii i religii, folder, mazaki, kredki , ołówki, długopis , klej i nożyczki .Te przybory szkolne powinny być przynoszone na każde zajęcia.Lekcje geografii rozpoczynamy w następnym półroczu szkolnym.Proszę przynieść na najbliższe zajęcia uzupelnione i podpisane formy , które możecie znaleźć na stronie internetowej naszej szkoły.Prace domowe będą dostępne w piątek wieczorem na stronie szkoły. Osoby nieobecne na zajęciach szkolnych zobowiązane są do odrabiania prac domowych. Każda  nieobecność powinna być zgloszona i usprawiedliwiona (mój numer telefonu-815-793-6450 lub adres e-mail dostępny na stronie szkoły ).Życzę moim drogim uczniom pomyślności i samych piątek w nowym roku szkolnym.Do miłego zobaczenia w piątek.