index

 

Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2022/2023

Login Nauczyciela

Octoberfest & Warsztaty Plastyczne

 

IMG 20210918 145349

 

Octoberfest

                                                               

W dniach 18 - 19 września wraz ze szkołą amerykańską, radą parafialną byliśmy współorganizatorami spotkania społeczności skupionej przy Parafii Św. Małgorzaty Marii w ramach Oktoberfest. Dziękujemy tym wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i wzięli udział we wspólnym spotkaniu. Dziękujemy nauczycielom, katechetom i pracownikom administracji naszej polskiej szkoły oraz Radzie Parafialnej za aktywne włączenie się w organizację tego przedsięwzięcia, które stworzyło nam możliwość wspólnego spotkania oraz uczniom naszej szkoły uczestnikom ,,warsztatów plastycznych” (zobacz galerię zdjęć).


Szczególne podziękowania składamy pani Magdalenie Remesz-Kopeć za pomysł i organizację warsztatów.  Uczniowie przybyli na warsztaty licznie,  wykonali piękne pracy, które rodzice mogli zakupić podczas festiwalu. Dziękujemy naszym uczniom i ich rodzinom za uczestnictwo w Octoberfest.
 

Kolejne podziękowania kierujemy do grupy harcerzy z naszej szkoły, którzy zorganizowali ciekawe gry i zabawy była dzieci.
 

Serdecznie podziękowania składamy naszym sponsorom, którzy finansowo wspomogli nasze przedsięwzięcie:

  • Mega Auto Center Inc.

  • Farmers' Insurance - p. Alicja Świerczek

  • Doma Shipping & Travel

  • Anna Kulpa-Insurance Agent

  • Catholic Order of Forester's - P.Anna Kulpa ubezpieczenia na życie


P. Anna Kulpa ufundowała również koszulki dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w warsztatach.


Mamy nadzieję, że Octoberfest na stałe wpiszę się do naszego szkolnego kalendarza i że co roku nasza społeczność polska dopisze tak licznie jak w tym roku.

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.