index

 

Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2022/2023

Login Nauczyciela

Graduacja 8 klas 2020

 

Graduacja Klas Ósmych - 13 czerwiec 2020 rok

 aaaaa


„Co wiemy - to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean”

~Issac Newton~

 

Galeria zdjęć... kliknij tutaj

 

Za nami kolejna graduacja, uroczystość podczas której tegoroczni Absolwenci klas ósmych po raz ostatni jako ósmoklasiści spotkali się na terenie naszej Polskiej Szkoły im. św. Malgorzaty Marii w Algonquin aby odebrać świadectwa ukończenia klasy ósmej. Uroczystość graduacyjna rozpoczęła się wspólnym odspiewaniem Hymnu Polskiego poprowadzonego przez uczennice klasy 8B, Julię Kalinowski i Natalię Szczerbę. Absolwenci, ich rodziny i zaproszeni goście otrzymali specjalne błogosławieństwo Boże z rąk naszego opiekuna duchowego ojca Piotra Sarnickiego,

 

bbbbb


Przyszłym licealistom życzymy miłego odpoczynku podczas wakacji i szczęśliwego powrotu do naszej szkoły pełni zapału,optymizmu i chęci do pogłębiania wiedzy o naszej pięknej i bogatej w historię Polsce.

 

Rodzicom absolwentów gratulujemy sukcesów naszych uczniów i dziękujemy za ciężką pracę i trud włożony w ich wychowanie.

 

Edyta Agignoae & Małgorzata Zygadło

Wychowawczynie klas ósmych

 


 

SZKOŁA POSIADA AKREDYTACJE ILLINOIS STATE BOARD OF EDUCATION

* Polska Szkoła im. Św. Małgorzaty Marii nie dyskryminuje osób ze względu na rasę, kolor skóry, pochodzenie, płeć, niepełnosprawność oraz wiek, podczas nauczania i prowadzenia zajęć szkolnych.
* St. Margaret Mary Polish School does not discriminate on the basis of race, color, national origin, sex, disability, or age in its programs and activities.Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.