Octoberfest & Warsztaty Plastyczne

IMG 20210918 145349

Octoberfest

W dniach 18 - 19 września wraz ze szkołą amerykańską, radą parafialną byliśmy współorganizatorami spotkania społeczności skupionej przy Parafii Św. Małgorzaty Marii w ramach Oktoberfest. Dziękujemy tym wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i wzięli udział we wspólnym spotkaniu. Dziękujemy nauczycielom, katechetom i pracownikom administracji naszej polskiej szkoły oraz Radzie Parafialnej za aktywne włączenie się w organizację tego przedsięwzięcia, które stworzyło nam możliwość wspólnego spotkania oraz uczniom naszej szkoły uczestnikom ,,warsztatów plastycznych” (zobacz galerię zdjęć).

Szczególne podziękowania składamy pani Magdalenie Remesz-Kopeć za pomysł i organizację warsztatów.  Uczniowie przybyli na warsztaty licznie,  wykonali piękne pracy, które rodzice mogli zakupić podczas festiwalu. Dziękujemy naszym uczniom i ich rodzinom za uczestnictwo w Octoberfest.

Kolejne podziękowania kierujemy do grupy harcerzy z naszej szkoły, którzy zorganizowali ciekawe gry i zabawy była dzieci.

Serdecznie podziękowania składamy naszym sponsorom, którzy finansowo wspomogli nasze przedsięwzięcie:

• Mega Auto Center Inc.

• Farmers' Insurance - p. Alicja Świerczek

• Doma Shipping & Travel

• Anna Kulpa-Insurance Agent

• Catholic Order of Forester's - P.Anna Kulpa ubezpieczenia na życie

P. Anna Kulpa ufundowała również koszulki dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w warsztatach.

Mamy nadzieję, że Octoberfest na stałe wpiszę się do naszego szkolnego kalendarza i że co roku nasza społeczność polska dopisze tak licznie jak w tym roku.