index

 

Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2022/2023

Login Nauczyciela

Zadanie domowe na 12/9/22

Kochani!!!!

W dniu 2 grudnia 2022 r. nasza klasa w wspolpracy z klasa 6 B brala udzial w akademii z okazji BARBORKI- czyli dnia gornika.

Serdecznie dziekuje wszystkim uczniom za piekne przygotowanie sie i postawe podczas  tej uroczystosci. Wszystko wypadlo PIEKNIE!!! W trakcie akademii goscilismy gornika z Polski pana Ryszarda Remesza , jak rowniez wyswietlony byl film opisujacy prace gornika. Wystep odbyl sie w dwoch grupach wiekowych,w zwiazku z czym  nasza klasa i klasa 6 B wiekszosc czasu spedzila na sali gimnastycznej. 

Jezyk polski

Nie ma zadania domowego

Geografia

Str.51 cw .1

Milego tygodnia

Jolanta Bednarski

 

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.