03.25.22

1. Naucz sie czytac -str. 76 ( Elementarz). 2.Wykonaj cw. 7 i 1 -str. 89 (Cwiczenia). 3.Dyktando: Kosz ,czapka ,szkola, cma. Wiosna to zielona pora roku. Kwitna pierwsze kwiaty. Szanowni Panstwo , powoli zblizamy sie do konca roku szkolnego.Bardzo prosze cwiczyc z dziecmi czytanie. Sa uczniowie , ktorzy  maja jeszcze problemy z przeczytaniem wyrazow i zdan . Dzieci te czytaja zazwyczaj raz albo dwa razy w domu. Niestety , to jest stanowczo za malo ! Prosze przeznaczyc 10 minut na czytanie , co najmniej 3 - 4 razy w tygodniu.Dziekuje ,zycze wszystkim milego tygodnia , a uczniom wyjezdzajacym na przerwe wiosenna  - wspanialego wypoczynku. Przypominam , ze 1 kwietnia nie ma zajec -przerwa wiosenna.