Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2022/2023

Zadanie domowe z dnia 11/11/22

1.Nauczyć się płynnie czytać czytankę "Skarby pani Jesieni" str. 49

2.Wykonać pisemnie w zeszycie lekcyjnym zad. 2 str. 51 w czytance ( dotyczy ono wiersza "Liście")

3.Dokończyć zadanie 1 str 51/52 podpunkt c i d ( wystarczy 2 przykłady w d) w zeszycie ćwiczeń

Serdecznie dziękuję moim kochanym uczniom za wspaniały występ z okazji wczorajszego święta,gorąco  dziękuję również moim drogim rodzicom za piękne przygotowanie swoich dzieci do tego występu.

Uczniowie wygladali wspaniale, pięknie recytowali i śpiewali piosenkę.

Jestem z nich bardzo dumna!

Zapraszam wszystkich na występ w niedzielę po polskiej mszy św. o godz. 1pm w kościele.

Moi uczniowie tego dnia będą śpiewali piosenkę ( nie będzie recytacji wierszy) na zakończenie części artystycznej przygotowanej przez starsze klasy. Proszę aby wszyscy podobnie jak w piątek byli ubrani na galowo , a dziewczynki miały wianki.

Zapraszam na próbę do kościoła na godz. 12.15pm. Uczniowie będą siedzieli w wyznaczonym miejscu pod moją opieką podczas mszy gdyż występ jest tuż po zakończeniu mszy św.

Zdjęcia i nagranie z wystepu w piątek prześlę rodzicom drogą elektroniczną.

Pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę!

Barbara Kalinowski

wychowawca klasy 3a