Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2022/2023

Zadanie domowe z dnia 11/4/22

1.Naucz się  płynnie czytać czytankę na str.43 w książce

2.Wykonaj ćwiczenie 2,3,4 str.47,48 w zeszycie ćwiczeń

Za tydzień odbędzie się  w naszej szkole akademia z okazji Dnia Niepodległośći.

Wszystkie dzieci z naszej klasy biorą w niej udział i wszystkich obowiązuje tego dnia strój galowy ( białe bluzeczki i koszule oraz czarne/granatowe spódniczki i spodnie) . Proszę aby tego dnia nikt nie był ubrany inaczej ( na kolorowo)

Uczniowie pieknie śpiewają piosenkę i będą wystepowali też na akademi w kościele po mszy św o 1.00pm w niedzielę 13 listopada. Wtedy też obowiązuje strój galowy. Więcej szczegółów podam w nastepny piątek.

Proszę aby dzieci przez ten tydzień jeszcze ćwiczyły śpiewanie piosenki , a Ci którzy mówią wiersze i czytają -powtarzali je w domu każdego dnia. Poniżej link do piosenki

Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień!

Barbara Kalinowski

wychowawca klasy 3a