Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2022/2023

Zadanie domowe z dnia 10/14/22

1. Nauczyć się pięknie czytać czytankę " Dzień Nauczyciela" str.33

2.Proszę starannie i we właściwych linijkach napisać pod tematem zdanie, które było wklejone na lekcji dotyczące dwujęzyczności

3.Wykonać ćwiczenia 1-4 str.42,43

Pięknie dziekuję za bardzo miły upominek , kartę VISA  oraz życzenia z okazji Dnia Nauczyciela. To wielka radość dla mnie pracować z takimi grzecznymi i mądrymi dziećmi . Jeszcze raz dziękuję wszystkim rodzicom za docenianie moich starań oraz za Państwa pomoc i zaangażowanie w edukację swoich dzieci.

Serdecznie zachęcam moich uczniów do udziału w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Wiem, że dzieci lubią rysować wiec tym bardziej gorąco namawiam wszystkich do spróbowania swoich sił w tej dziedzinie.

Rozsławiamy w ten sposób naszą szkołę a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursów  znajdują się na naszej szkolnej stronie, link poniżej

Życzę wszystkim miłego i słonecznego tygodnia!

Barbara Kalinowski

wychowawca klasy 3a