Login Nauczyciela

Religia

Witam wszystkich bardzo serdecznie: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Temat: Jestem kochanym dzieckiem Boga.Kocham i szanuję tatę.

podrecznik str. 94-97

Na początku zaśpiewajmy https://www.youtube.com/watch?v=9RlfJetPHps&feature=share

Od chwili chrztu wszyscy jesteśmy dziećmi Boga- o chrzcie świętym mówiliśmy już w tym roku na llekcji religii.Pomimo, ze każdy z nas jest inny, to Bóg jest naszym Tatą, On zawsze jest przy nas i zna każdego z nas najlepiej. Bog stworzył każdego z nas i o każdego z nas bardzo się troszczę każdego dnia. Dlatego możemy powiedzieć, ze wszystkie dzieci na całym świecie maja jednego Ojca- Tatę - a jest nim Bóg . Wszyscy od momentu chrztu świetego jesteśmy dziećmi Bożymi. Wiemy, ze Bóg, nasz dobry i kochany Ojciec bardzo nas kocha i pragnie naszego szczęścia .

https://youtu.be/Xb6rOPW2Nno

https://youtu.be/DD7mFWBES7g

 

To juz nasza ostatnia katecheza w tym roku szkolnym. Czas na wakacje. Pan Jezus zacheca nas do prac i nauki i blogoslawi nam, kiedy pracujemy. Ale daje nam tez czas na wypoczynek. Mowi nam o tym slowami “Pojdzcie wy sami osobno na miejsce pustynne I wypocznijcie nieco!” (Mk 6,31).

Wakacje to prezent od Pana Jezusa. On chce aby nam bylo wesolo i radosnie. Pan Jezus czuwa nad nami i nam blogoslawi, za co powinnismy Mu okazac wdziecznosc poprzez pamiec, modlitwe, dobre postepowanie, bezpieczna zabawe, udzial we Mszy swietej, o czym nigdy nie powinnismy zapomniec.

Zycze Wam kochani cudownych wakacji, niezapomnianych wrażeń , zasłużonego odpoczynku, dziękuje rownież za ten wspaniały rok ,kiedy mogłam spotykać się z wami w każdy piątek , za wasze uśmiechy , chęć do pracy i zabawy ale przede wszystkim za wasza ogromna miłość, która macie w serduszkach do Pana Jezusa i Jego Mamy, a także naszej Mamy Maryji. Do zobaczenia Kochani uczniowie i Drodzy rodzice!!!

Niech Was Bóg błogosławi i strzeże , a Maryja otacza swoim płaszczem miłości . 

Ps.Kochane Mamy życzę Wam wspaniałego świętowania Dnia Mamy !!! Bądźcię zawsze uśmiechnięte, szczęśliwe i kochane, niech nigdy nie zabraknie Wam powodów do świętowania miłości, która tak hojnie nas obdarzył Bóg. 

https://youtu.be/pamULWD7hzY

Slonecznych i wesołych wakacji kochani, Wasza Pani Kasia :)

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.