Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2022/2023

Praca domowa na 21 października 2022 roku

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

przedstawiam zadanie domowe na 21 października.

1. Proszę uzupełnić luki w tekście otrzymanego dyktanda. Kopie zostały rozdane na zajęciach.

2. Proszę przynieść swoje podręczniki do geografii. Będziemy powtarzać wiadomości przed maturą, które zostały uwzględnione w zagadnieniach maturalnych z geografii.

3. Proszę napisać pracę pisemną (250 słów) na następujący temat: Proszę zachęcić swojego amerykańskiego/amerykańską kolegę/koleżankę do odwiedzenia wybranego miasta lub obiektu historycznego czy geograficznego w Polsce. Przedstaw zalety tego miejsca, opisz je, podaj w którym województwie się znajduje i przekonaj ją/jego, że koniecznie powinna/powinien je odwiedzić.

Pracę należy napisać na kartce i przynieść do szkoły 28 października ( za dwa tygodnie).

Z całego serca pragnę podziękować Uczniom, Rodzicom i Paniom z trójki klasowej za pamięć, życzenia, kwiaty oraz piękną bombonierkę z okazji Dnia Nauczyciela.To było bardzo miłe.

Dziękuję.

Życzę miłego tygodnia