Ważne wiadomości, informacje bieżące i zalecenia na rok szkolny 2022/2023

Praca domowa na 2 grudnia 2022 roku

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

przedstawiam zadanie domowe na 2 grudnia 2022 roku

1. Proszę na najbliższe zajęcia, 2 grudnia, przynieść pakiet maturalny z historii oraz pakiet dotyczący I wojny światowej, który uczniowie uzupełniali w listopadzie. Na zajęciach powtórzymy zagadnienia zwiążane z I wojną światową oraz omówimy udział Polski w tym konflikcie.

Sprawdzian z historii (I wojna światowa) odbędzie się 9 grudnia około godziny 19:00 (po sesji zdjęciowej).

2. Na najbliższych zajęciach uczniowie, którzy byli nieobecni 18 listopada, będą pisać sprawdzian z Młodej Polski.

3. Proszę na najbliższe zajęcia przynieść oba podręczniki - do II i do III klasy.

4. Proszę w nowym podręczniku wykonać wszystkie zadania na stronie 43-44. Na lekcji zaczęliśmy je rozwiązywać.

Dziękuję i życzę dobrego tygodnia.

Elzbieta Kubajek