Adres Szkoły


St. Margaret Mary
Polish School

111 South Hubbard Street
Algonquin, IL 60102

Godziny otwarcia:
Sekretariat czynny w piątki, w dni szkolne od 5.30 PM do 8.30 PM
View Larger Map

Login Nauczyciela

Odwiedziny Świętego Mikołaja

 

mikolaj-2014 01

 

Galeria zdjęć  >>

 

W piątek 5-go grudnia, naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na tą wizytę. Św. Mikołaj z reniferami w otoczeniu swoich pomocników przechodził od klasy do klasy rozdając prezenty, wszystkim grzecznym uczniom.

 

Dzieci byly bardzo zadowolone ze słodkości jakie otrzymały. Dzieki Radzie Rodziców, którzy byli sponsorami tego wspaniałego wydarzenia, ten dzień miał wyjątkowy charakter a radosna atmosfera udzielała sie całej szkole.

 

Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.