przedszkole2019

Amerykańska katolicka szkoła Św. Małgorzaty Marii - wzrastanie z Bogiem

Jeśli masz dziecko w wieku 3-4 lat i szukasz dla niego dobrej szkoły, to dzienna szkoła amerykańska im. Św. Małgorzaty Marii, która zapewnia miłość, troskę i duchowy wzrost a także szanuje i rozwija indywidualność twojego dziecka jest tą właściwą!

 

Więcej informacji - kliknij tutuj

 
 

komunikat-button

Login Nauczyciela

 

Przedszkole Klasy 5-te
Klasy Zerowe Klasy 6-te
Klasy 1-sze Klasy 7-me
Klasy 2-gie Klasy 8-me
Klasy 3-cie Klasy Licealne
Klasy 4-te

 

W przypadku pomyłki w nazwisku czy imieniu prosimy o kontakt pod email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Dziękujemy za współpracę.

 

Przedszkole - p. Malgorzata Kaminski

  1. Burdek Nell
  2. Chochol Emilia
  3. Derdas Isabella
  4. Harla Maja
  5. Johnson Olivia
  6. Kinor Alexander
  7. Klauza Olaf
  8. Kowalczyk Claudia
  9. Kubat Bartek
  10. Nowak Matthew
  11. Packiewicz Gabriel
  12. Pasek Maja
  13. Rutkowski Hannah
  14. Stankiewicz Lily
  15. Swiech Emilia
  16. Ujcik Jakub
  17. Wisniewski Nathan

 

Zerówka 0a - p. Ewa Mlynek

  1. Beczkowski Sebastian
  2. Blachewicz Hannah
  3. Drozdz Zofia
  4. Ewko Karolina
  5. Galecki Adrian
  6. Galecki Olivier
  7. Gwizd Zuzanna
  8. Idzi Kalina
  9. Klof Pola
  10. Malinski Anna
  11. Nowacki Kasper
  12. Packiewicz Julian
  13. Pociecha Natalie
  14. Przybylski Damian
  15. Rudzinski Adrian
  16. Stankiewicz David
  17. Sutyniec Sophie
  18. Szeliga Stefania

 

Zerówka 0b - p. Katarzyna Machura

  1. Czajkowski Sebastian
  2. Czeremuga Martin
  3. Dziewit Patryk
  4. Gogol Olivia
  5. Gogola Jakub
  6. Grzegorczyk Andrew
  7. Harasimowicz Aniela
  8. Harasimowicz Renata
  9. Masny Mila
  10. Praczkowski Adam
  11. Praczkowski Damian
  12. Rozner Olaf
  13. Santoyo Alexandra
  14. Ujcik Peter
  15. Virgilio Sophie
  16. Virgilio Victoria
  17. Wascinski Liliana

 

Klasa 1a - p. Wieslawa Dziubinska

  1. Burczynski Alexandra
  2. Burczynski Olivia
  3. Gortych Adrian
  4. Grzegorczyk Andrew
  5. Ignaciuk Sebastian
  6. Ireland Lily
  7. Jamrozik Julia
  8. Kinor Gabriela
  9. Kmieciak Eric
  10. Koczwara Nicole
  11. Kotowski Castiglione Anna
  12. Kramarz Alexander
  13. Kuklo David
  14. Kurnat Kevin
  15. Mielcarek Marcel
  16. Ostopowicz Victor
  17. Proczek Dominika
  18. Rutkowski Jacob
  19. Tekien Paulina
  20. Tierney Gabriela


Klasa 1b - p. Emilia Gerisher

  1. Aniol Emma
  2. Bajda Jan
  3. Borucki Eliza
  4. Borucki Victor
  5. Choromanski Andrea
  6. Dejworek Daisy
  7. Grudzien Oliver
  8. Jaczewski Adam
  9. Kasperek Anna
  10. Kruzolek Joanna
  11. Kur Alexander
  12. Lech Emily
  13. Luczkiewicz Gabriela
  14. Luczkiewicz Kaya
  15. Partyka Adrianna
  16. Pasek Jakub
  17. Prus William
  18. Wdziekonski Rowan
  19. Zuwala Lukasz

Klasa 1c - p. Barbara Kalinowska

  1. Bajkiewicz Oliver
  2. Fisher Daniel
  3. Gordecki Alexander G
  4. Gorski Szymon
  5. Harla Aleksandra
  6. Kaminski Zuzanna
  7. Kopec Karina
  8. Kopec Nicola
  9. Kubajek Tobiasz
  10. Kuzma Damian
  11. Przybylko Sarah
  12. Swierczek Dominique
  13. Subota Mikolaj
  14. Wiszowaty Daniel
  15. Zelikman Ani
  16. Zeliszczak Mateusz
  17. Zieba Kariolina
  18. Zieba Dominika

Kasa 2a - p. Grazyna Magiera

  1. Beczkowski Tristian
  2. Bielaszka Patryk
  3. Burdzy Sandra
  4. Darlak Emilia
  5. Gawron Paulina
  6. Jarzabek Nathan
  7. Kaczmarczyk Violet
  8. Klauza Zoe
  9. Kostrzewa Maya
  10. Kurjanski Zachary
  11. Lupa Emilia
  12. Partyka Maya
  13. Paszko Natalie
  14. Siwiec Oscar
  15. Spieth Olivia
  16. Tryba Amelia
  17. Turek Lucas
  18. Walocha Alexandera
  19. Zaczek Maya
  20. Zietara Nicole

 

Klasa 2b - Anna Grabarek

  1. Ciecierski Henry
  2. Duda Dorian
  3. Duda Nadia
  4. Ewko Piotr
  5. Fafrowicz Natalia
  6. Fajczyk Alexander
  7. Furman Nell
  8. Gogola Olivia
  9. Karczewicz Tomasz
  10. Kosowski Olivier
  11. Krok Natalia
  12. Krystopa Pawel
  13. Nosek Nicola
  14. Ottesen Natalie
  15. Pedicone Phillip
  16. Rupniewski Oliver
  17. Sasiadek Maya
  18. Skotnicki Maja
  19. Sutyniec Oliver
  20. Wawryca Natalia
  21. Wischmeyer Sophie

 

Klasa 3a - p. Katarzyna Siudyla       

  1. Baginski Ania
  2. Conroy Sean
  3. Czajkowski Eryk
  4. Danilowski Michael
  5. Danilowski Alicia
  6. Gerischer Izabela
  7. Harla Kacper
  8. Jerominski Kevin
  9. Kopciewski Arthur
  10. Kowalczyk Kacper
  11. Krajewski Natalia
  12. Kramarz Adam
  13. Kurjanski Sebastian
  14. Lech Julia
  15. Praczkowski Victor
  16. Prus Nicholas
  17. Subota Lilliana
  18. Tchorz Julia
  19. Wojtarowicz Gabriella
  20. Wrobel Olivier
  21. Zieba Sophie


Klasa 3b - p. Marta Wierzba   

  1. Buivis Eliza
  2. Czaicki Oscar
  3. Czerwinski Daniel
  4. Drozdz Oliwia
  5. Dziecina Jordan
  6. Fajczyk Maya
  7. Grzegorczyk Amelia
  8. Kowalczuk Olivia
  9. Kucharczyk Julia
  10. Kuklo Zuzanna
  11. Kusiak Alex
  12. Masny Colin
  13. Olech Maxymilian
  14. Orave Emily
  15. Skiba Wiktor
  16. Skotnicka Natalia
  17. Swiech Antoni
  18. Synowiec Daniel
  19. Synowiec Olivia
  20. Zastawny Karolina


Klasa 3c - p. Elzbieta Giera   

  1. Bijos Veronica
  2. Budys Dominik
  3. Conroy Antek
  4. Fabrycy Timothy
  5. Furman Anna
  6. Furman Philip
  7. Garcia Gabriel
  8. Harla Alexandra
  9. Osadnik Szymon
  10. Packiewicz Gabriel
  11. Pasternak Julia
  12. Poplawski Jerry Jr
  13. Poplawski Julia
  14. Przybylko Daniel
  15. Ptaszek Magdalena
  16. Ptaszek Krzysztof
  17. Rutkowski Natalie
  18. Smiech Mateusz
  19. Van Deburgt Izabella
  20. Walaszek Sebastian

 

Klasa 4a - p. Elzbieta Rembarz 

  1. Bajda Zuzanna
  2. Barcinski Jacob
  3. Koziol Kamil
  4. Krzesinska Zuzanna
  5. Markowski Matthew
  6. Murzyn Jacob
  7. Pietrzyk Eric
  8. Przybylska Natalia
  9. Skotnicki Dawid
  10. Skrzesinski Sonia
  11. Slawek Krzysztof
  12. Soja Bartek
  13. Szczepanik Daniel
  14. Szydlowski Alexandra
  15. Szczerba Natalia
  16. Turczynski Oskar
  17. Walocha Adam


Klasa 4b - p. Agnieszka Kostrzewa  

  1. Aniol Dominick
  2. Bulka Julia
  3. Burdzy Alexander
  4. Djordjevic Monica
  5. Djordjevic Chloe
  6. Fajczyk Nicholas
  7. Gogol Alexander
  8. Ignaciuk Maya
  9. Kalinowski Julia
  10. Krok Oscar
  11. Malinski Maksymilian
  12. Nowak Margaret
  13. Olech Zuzanna
  14. Pulka Jakub
  15. Skotnicki Patryk


Klasa 4c - p. Malgorzata Kaczowka  

  1. Bajkiewicz Victoria
  2. Gawronski Daniel
  3. Gorski Agnieszka
  4. Kramarz Karol
  5. Kuligowski Nathaniel
  6. Luczkiewicz Alex
  7. Majocha Julia
  8. Ottesen Martha
  9. Ptaszek Piotr
  10. Sawicki Maksymilian
  11. Tokarz Joanna
  12. Tryba Maja
  13. Wojciechowski Adrian
  14. Wojtulewicz Jan Pawel
  15. Zujko Olivia

 

Klasa 5a - p. Eva Karpinski 

  1. Budys Jacob
  2. Bujno Kacper
  3. Bulka Frank
  4. Czeremuga Gabrielle
  5. Fafrowicz Monika
  6. Hess Sebastian
  7. Korzec Michal
  8. Mis Michal
  9. Plewa Natalia
  10. Przybylski Michael
  11. Senczyszyn Kuba
  12. Skiba Sandra
  13. Smiech David
  14. Staszczuk Alexandra
  15. Szeliga Marta
  16. Turczynski Oliver
  17. Vyzral Nicole
  18. Wozniak Olivia
  19. Zdun Maya


Klasa 5b - p. Maria Serafin   

  1. Baranski Bartosz
  2. Burdek Thomas
  3. Janowski Maya
  4. Jarzabek Kayetan
  5. Jedraszek Bartek
  6. Kraus Angelica
  7. Lukasik Alex
  8. Molczyk Natalie
  9. Opalinski Olivia
  10. Orave Patrick
  11. Pociecha Jacob
  12. Proczek Brygida
  13. Rogalski Maya
  14. Sowula Oliver
  15. Szurek Nicole
  16. Szydlowski Brian
  17. Wiszowaty Matthew
  18. Wojtarowicz Isabella
  19. Zelikman Abi
  20. Zietara Maya

 

Klasa 6a - p. Urszula Roberts

  1. Barnas Patryk
  2. Brzozko Patrick
  3. Bujak Olivia
  4. Deredowski Maggie
  5. Fabrycy Nicholas
  6. Gerischer Natalia
  7. Jamrozik Jacob
  8. Klich Daniel
  9. Kosiak Olivia
  10. Koziol Andrew
  11. Sereda Veronika
  12. Soja Kacper
  13. Spieth Calvin
  14. Szeliga Dawid
  15. Wujda Kacper
  16. Wujda Julia


Klasa 6b - p. Witold Maziarz   

  1. Baginski Daniel
  2. Gawron Claudia
  3. Kielsa Sandra
  4. Kopciewski Karol
  5. Krajewski Veronika
  6. Kurnat Konrad
  7. Kruzolek Maya
  8. Majocha Gabriel
  9. Pasternak Alex
  10. Piekunko Natalia
  11. Porzezinski Filip
  12. Spieth Kevin
  13. Tchorz Emily
  14. Van Deburgt Cassandra
  15. Wojciechowski Konrad
  16. Zadlo Katarzyna

 

Klasa 6c - p. Elzbieta Makal  

  1. Bebenek Victoria
  2. Biel Natalia
  3. Czerwinski Klaudia
  4. Jaworski Julia
  5. Kalinka Victoria
  6. Klof Hubert
  7. Kostrzewa Patrick
  8. Kuklo Oliwia
  9. Kur Adrian
  10. Lupa Tomasz
  11. Mikiewicz Adrian
  12. Nowak Martin
  13. Ottesen Olivia
  14. Rozpadek Konrad
  15. Siwiec Dominic
  16. Slawek Tomasz


Klasa 7a - p. Ewa Paszko   

  1. Bujak Sebastian
  2. Dziewit Kamila
  3. Fajczyk Bianca
  4. Hajdys Olivia
  5. Jaczewski Alex
  6. Kasprzak Victoria
  7. Koczwara Natalie
  8. Murzyn Zuzanna
  9. Nowak Natalie
  10. Nowak Martin
  11. Nowak Patrick
  12. Osadnik Mateusz
  13. Piekunko Jacob
  14. Smiech Natalia


Klasa 7b - p. Elzbieta Bartosz      

  1. Brzozko Natalia
  2. Bujno Emilia
  3. Ciecierski Natalia
  4. Donda Julia
  5. Gorski David
  6. Krok Patrick
  7. Lupa Natalia
  8. Lupa Michal
  9. Plewa Lukasz
  10. Ryzka Karolina
  11. Swierczek Patricia
  12. Tokarz Jennifer
  13. Wieczorek Anya
  14. Wozniak Victoria
  15. Zastawny Julia

 

Klasa 8a - p. Jolanta Bednarski       

  1. Bielaszka Emilia
  2. Borucki David
  3. Fabrycy Jacob
  4. Kasperek Jessica
  5. Kielsa Sebastian
  6. Konieczek Sarah
  7. Kosowski Adrian
  8. Kramarz Claudia
  9. Kuklik Marta
  10. Kwiatkowski Erik
  11. Leyva Joel
  12. Los Karina
  13. Myslak Dominik
  14. Nowak Daniel
  15. Porzezinski Karolina
  16. Rutkowski Victoria
  17. Siudyla Adam
  18. Waz Gabriel
  19. Wojcik Jacek
  20. Wojtulewicz Magdalena
  21. Zieba Christopher
  22. Zuwala Claudia


Klasa 1a LO - p. Malgorzata Biedron-Obushamma     

  1. Bebenek Aleksandra
  2. Borucki Jessica
  3. Borucki Karolina
  4. Gawronski Olivia
  5. Grzegorczyk Julia
  6. Gwozdz Julia
  7. Krakowski Marta
  8. Krawczyk Alexander
  9. Przybylski Olivia
  10. Rzadkowski Lukasz
  11. Szczepanski Noelle
  12. Szczepanski Jacob
  13. Szczepanski Dylan
  14. Talaska Karolina

 

Klasa 1b LO - p. Wieslaw Sawicki   

  1. Bednarski Tomasz
  2. Ciecierski Alexandra
  3. Dziadkowiec Jessica
  4. Fraczak Filip
  5. Furman Oliver
  6. Jamrozik Victoria
  7. Konieczek Natalie
  8. Kowalski Adriana
  9. Kurzynski Gabriel
  10. Kycia Julia
  11. Pietrzyk Julia
  12. Pulka Natalia
  13. Smiech Damian
  14. Wozniak Kevin
  15. Zdun Julia
  16. Zukowski Christian


Klasa 2 LO - p. Tadeusz Mlynek   

  1. Burdzy Adam
  2. Ciezobka Gabriela
  3. Cyran Marta
  4. Dobek Margaret
  5. Gawronski Adrianna
  6. Kawecki Maciej
  7. Klocke Ashley
  8. Majzner Conrad
  9. Marat Angela
  10. Ptaszek Michal
  11. Szydlowski Patrick
  12. Trzeciak Nicole
  13. Wojtulewicz Mateusz


Klasa 3 LO - p. Malgorzata Biedron-Abushamma

  1. Balawender Adam
  2. Baranski Jacek
  3. Barcinski Margaret
  4. Biel Kaja
  5. Drozdz Julia
  6. Kalinowski Krystian
  7. Kaminski Alexandra
  8. Kosiak Claudia
  9. Kuklik Michal
  10. Kurzynski Greta
  11. Malinski Mikolaj
  12. Oszajec Ewa
  13. Pietrucha Sabrina
  14. Sawicka Barbara
  15. Tokarz Julia
  16. Trzeciak Natalie
  17. Zukowski Emily
Copyright © 2009-2019 Polish Cultural Club in Algonquin IL. All Rights Reserved.