Teatrzyk "Rodzice Dzieciom" poraz kolejny pokazał nam próbkeę swoich umięjetności i możliwości. Tym razem było to przedstawienie zatytułowane "Akademia Pana Hilarego".

Znane i lubiane przez wszystkich utwory, były przeplatane wierszowanymi dialogami autorstwa naszych znakomitych aktorów-amatorów.

Całość przedstawienia była zaaranżowana tak, że nie sposób było się nudzić.

"Rodzice Dzieciom" swoim występem nagrodzili uczniów naszej szkoły za cały rok żmudnej pracy i wprowadzili nas wszystkich w miła atmosferę rozpoczynających się wakacji...